LMP: Álláspályázat: Online munkatárs – LMP

0
hirdetés

Álláspályázat: Online munkatárs

ha élvezed, hogy folyton mozgásban vagy,ha szeretsz változatos feladatokon dolgozni,ha érdekel a politika világaha szereted a kihívásokatakkor csatlakozz az LMP csapatához online munkatárs pozícióba!

A munkakör betöltőjének feladata:

Parlamenti felszólalások rögzítése (homeoffice) Élő bejelentkezések készítése Rövid videók vágása, feltöltése a közösségi média felületekre Egyszerűbb grafikák készítése Online hirdetések indítása (Facebook, Google) Facebook események létrehozása Moderálási feladatok ellátása (közösségi felületeken)

Jelentkezési feltételek:

Hirdetés

Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat Videó vágó és képszerkesztő szoftver felhasználói szintű kezelése Social media platformok ismerete Stabil otthoni internetkapcsolat Saját laptop

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:

Szakirányú végzettség Saját blog Jó szövegírói készség Kreaititás, naprakészség

A szövegíró pályázatnak tartalmaznia kell:

a pályázó szakmai életrajzát motivációs levelét fizetési igény megjelölését

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. augusztus 21. 24:00Foglalkoztatási forma: határozott idejű vállalkozói vagy munkavállalói szerződésMunkaidő: heti 40 órás állás, rugalmas munkaidőBérezés: megegyezés szerintA pályázatot a kommpalyazat@lehetmas.hu címre kell elküldeni. A tárgy mezőbe kérjük, írd be: “online munkatárs”

Forrás: LMP